Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)
Kategoriler

ŞIRNAK ŞEFFAF PLASTİK ELDİVEN

 

Hasel Plastik şirketimiz önderliğinde sizlere; 1.kalite malzemeden yapılmış olan Plastik şeffaf eldiven imalatı hizmeti sunmaktayız. Şırnak  Plastik Eldiven imalatımız ile sizlere talep ettiğiniz adet'de kaliteli malzeme ekipmanı ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktayız. Hasel plastik aracılığında temin ettiğiniz Plastik Şeffaf Eldivenler sayesinde; sizlere gıdalara el değmeden, hijyenin öncelik olduğu sistemde; eldiven kullanımı ile talebiniz doğrultusunda gıdalarınızın hazırlanma işlemini sağlayabilirsiniz.  Gıda, Sağlık,Temizlik ve Hijyen gerektiren bir çok alanda kullanılan; Hasel Plast tescilli eldivenlerimiz ile uygun fiyatlı ve pratik kullanımıyla. Tek beden her boy el için uygundur. Hasel Plast eldivenlerimiz; her iki ele uyumludur, elin şeklini alarak kolay hareket imkanı sağlar Tek kullanımlıktır. Kullan at ürünümüz olan; Şırnak  Şeffaf Plastik Eldivenlerimiz asla terleme yapmaz. 100 Adet'lik kutularda talep ettiğiniz adet ve sayıda en az 100 adet olmak koşulu ile firmamız aracılığında talep eden; Şırnakterilerimize teslimat hizmeti sağlıyoruz.

Şırnak  Şeffaf Eldiven Özellikleri ( HASEL PLAST )

Şeffaf Eldiven, Poşet Eldiven, Pet Eldiven, Naylon Eldiven gibi tanımlamaları vardır.

HDPE eldiven, elin şeklini alarak kolay hareket imkanı sağlar. Bu eldivenler ile yemekler hijyenik bir şekilde hazırlanır. Hem temizlik hem de yemek yapımı sırasında ellerin kurumasını, kirlenmesini ve tahriş olmasını önler.

Kullan at ürünleridir.

HASEL PLAST Tescilli markada HASEL PLASTİK firması üretimidir.

Tek kullanımlıktır.

%100 orijinal dir.

Hijyen gereken yerlerde kullanıma uygundur.

Paket halinde satılır.1 Paket içerisinde 100 Adet mevcuttur.

Paket ağırlığı 94 Gr'dır.

Yüksek Yoğunluklu Polietilen (YYPE) malzemeden üretilmiştir.

Şırnak  Polietilen Şeffaf Eldiven 100'lü Paket 

Hasel Plast markalı; Naylon eldiven olarak da bilinen şeffaf pet eldivenler yüksek yoğunluklu polietilenden (HDPE) üretilmektedir. Her iki ele de uyumludurlar. Lateks eldivenler gibi eli kavramasalar da çok ince oldukları için fazla his kaybına yol açmazlar. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve dayanıklılık gerektirmeyen işlerde, muayene eldiven çeşitlerine (lateks, vinil, nitril vs) göre düşük birim fiyatları nedeniyle oldukça ekonomik bir alternatif oluştururlar. Bu yüzden kullanım alanları (hastaneler, gıda üretim yerleri, güzellik salonları, temizlik işleri vs) çok geniştir.

 

Sizlerde; Şırnak  Plastik Eldiven; Şırnak  Naylon Eldiven; Şırnak  Şeffaf Eldiven; Şırnak  HDPE Plastik Eldiven, Şırnak  Toptan Şeffaf Eldiven, Şırnak  Şeffaf Eldiven Üreticisi, Şırnak  Şeffaf Naylon Eldiven, Şırnak  Polietilen Şeffaf Eldiven, Şırnak  Toptan Plastik Eldiven, Şırnak  Şeffaf Eldiven Fiyatları

bu ürüne ait fiyat teklifi almak istediğinizde; Hemen; Hasel plastik şirketimize; 0555 986 73 38 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Özet
:
Şırnak Plastik Eldiven; Şırnak Naylon Eldiven; Şırnak Şeffaf Eldiven; Şırnak HDPE Plastik Eldiven, Şırnak Toptan Şeffaf Eldiven, Şırnak Şeffaf Eldiven Üreticisi, Şırnak Şeffaf Naylon Eldiven, Şırnak Polietilen Şeffaf Eldiven, Şırnak Toptan Plastik Eldiven, Şırnak Şeffaf Eldiven Fiyatları
X