Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Hasel Plastik - Misyonumuz

Kurulduğumuz 1979 yılında plastik ambalaj poşetleri üretimi konusunda tek bir amacımız vardı; canlı hayatına zarar vermeyecek ve insanların ihtiyacı olan ürünleri kaliteli bir şekilde piyasaya sunmak. Bu amacımız doğrultusunda kendimizi gelişen teknolojiye göre sürekli güncelliyor ve ürünlerimizin imalatı sırasında doğaya zarar vermeme, biyobozunur olma özelliklerine azami özen gösteriyoruz. Firmaların ve bireysel hizmet veren kuruluşların ihtiyaçlarına hizmet etmek için profesyonel bir şekilde çalışan personellerimizle birlikte tüm hijyen standartlarına, üretim koşullarına ve teslimatı zamanında yapmaya dikkat ediyoruz. 

Böylece daha fazla mutlu müşteri kazanıyor gelişimimizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Güven içinde çalışmak ve plastik dünyasında söz sahibi olabilmek amacıyla tüm çalışmalarımızı planlıyor, müşterilerimizin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. İlerleyen yıllarda da bu çizgimizi siz değerli müşterilerimizle birlikte sürdüreceğimize inanıyoruz.

Hasel Plastik üretim tesislerinde;
- Baskılı - Baskısız OPP/JELATIN (PP) / PE
- Baskılı - Baskısız SHRINK film (min. 15cm - max. 210cm)
- Takviyeli ve Kulplu mağaza çantaları
- Kilitli ve Askılı torbalar
- Market Poşetleri
- Taşıma torbaları (Birinci ve İkinci kalite)
- Sanayiye yönelik stretch filmler üretilmektedir.

Ayrıca Plastik hammadde sektöründe de  her daim en yüksek kalitede ürün üretimi yapmak ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek öncelikli misyonumuz arasında yer almaktadır.

Hasel Plastik
X