Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

İptal / İade İşlemleri

www.haselplastik.com.tr

www.haselplastik.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü içerisinde iade edebilir. Ayrıca ürün değişikliği talebinde,  ürün üretime girmeden (2) gün içerisinde info@haselplastik.com.tr mail adresimizden, Özel sipariş teyit hattı 0555 986 73 38 olan b u numaramız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
İade edilecek ürünler; deneme amaçlı dahi olsa kullanımı yapımamalıdır. /deforme olan en az 1 adet ürün dahi olsa, tüm ürünün iade alım işlemi şirketimiz tarafından kabul edilmemektedir.
Hasel mağazalarından alınan ürünler www.haselplastik.com.tr aracılığı ile değiştirilemez ve/veya iade edilemez.
www.haselplastik.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünler mağazada değişim yapıldığı takdirde iade alınmamaktadır.
Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijinal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir. Ürünleri iade gönderirken tarafınıza ulaşan faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 
www.haselplastik.com.tr adresinden almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilemez. Mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.. 
Ürün iade sürecini başlatmak için internet sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak Siparişlerim menüsü altından iade göndermek istediğiniz ürün için iade talebinizi açmanız ve sonrasında ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir.
İade işlemlerinde sırasında ürününüzü Anlaşmalı gönderim sağladığımız Kargo’ya teslim ettiğinizde kargo yetkilisi tarafından sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.

İade Edilecek Ürününün Hasel Ürün Kontrom Merkezi'ne Gönderilmesi

İade işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin Hasel Plastik ulaştırılması tamamen müşterilerin sorumluluğundadır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde bize ulaştırmak için aşağıdaki prosedürü takip edere k anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinden biri üzerinden, ilgili adrese gönderiniz.

İADE ADRESİ :
Kime :  HASEL PLASTİK HAMMADDE SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : Adres :SÜLEYMANİYE DÖKMECİLER HAMAM S. NO: 1 İÇ KAPI NO: 1 FATİH/ İSTANBUL 
Mağazalarımıza isimsiz/talepsiz gönderilen ürünler iade prosedürü gereğince işleme alınmayacaktır. Lütfen ürününüzün HaselÜrün Kontrol Merkezi’ne ulaştığından emin olunuz. 
Ürün kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilen ve ‘red’ edilen iadeler alıcı ödemeli olarak göndericiye iade edilecektir. 

İade Prosedürü
Haselonline satış kaynakları üzerinden satın alınan ürünler işlemlerin takibi, güvenliği ve ürünlerin kargoda kaybolmaması ve zarar görmemesi için sadece www.haselplastik.com.tr üzerinden yapılabilmektedir.

İade talepleri Hasel Online Web Satış sitesine giriş yapıldıktan sonra ‘Siparişlerim’ seçeneği üzerinden verilmektedir.
Haselmüşteri memnuniyetiniz için tüm ürünleri öncelikle kontrol süresine alır. Kontrol durumunda çıkacak olan karar size SMS/E-Mail/Telefon iletişim araçları ile size iletilir.

Hasel'e 2 gün içinde koşulsuz iade garantiniz ve 30 gün içinde de değişim garantiniz bulunmaktadır. İade işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin tarafımıza yeniden satılabilir bir halde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır.

İade işlemlerinde sırasında ürününüzü size gönderim sağlanılan kargo şirketi aracılığında,  Kargoya teslim ettiğinizde kargo firması tarafından sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.

İşlem durumunuzu hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ
Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 2 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.
 
İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Mağaza)
Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (2) günlük süre içinde iade, Sipariş değişikliği talebi 3 gün içeriisnde yapabilirsiniz.

Kampanya şartları kampanya döneminde geçerlidir.
Faturasız ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir. 
İade ve değişim işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin mağazaya yeniden satılabilir bir halde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır.
Kredi kartına yapılan iadelerde, kullanılan kredi kartı ve slibi ile birlikte gelindiğinde iade yapılabilir.
Merkez Ofisimiz Cumartesi, Pazar günleri ; değiştirme ,iade yapılmamakta ve tamir alınmamaktadır. 
Hasel Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. 
Başka bir ürün talep etmeniz doğrultusunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.

X